Інтернет-магазин посуду “LoskPosud” реалізує тільки якісний, перевірений і сертифікований товар.

Сканкопіі сертифікатів якості товару розміщені на сайті в розділі «Сертифікати якості». Повернення або обмін товару здійснюється протягом 14 календарних днів з моменту оплати і доставки товару. Нижче описані умови, при яких товар повертається, а також представлений порядок повернення товару.

Для того, щоб ми безкоштовно обміняли пошкоджений товар, необхідно:

 • При отриманні замовлення у відділенні, в присутності співробітника компанії перевізника, відкрити і перевірити товар на цілісність.
 • Якщо товар пошкоджений, потрібно разом з начальником відділення скласти акт про пошкодження, в якому будуть описані існуючі пошкодження (форма 51). Цей акт складається в трьох примірниках і повинен бути підписаний Вами і начальником відділення транспортної компанії. Один примірник акта залишається у Вас.
 • Після чого пошкоджена посилка відправляється до нас. Якщо все вищеописане пройшло успішно, при наявності акта (51), ми безкоштовно висилаємо ваш товар повторно протягом 3-х днів.
  Фінансові питання між нами (LoskPosud) і транспортною компанією ми вирішимо самі.

  Гарантія не поширюється якщо:

 • Повернення замовлення, безкоштовний обмін товару, моральне незадоволення покупкою не приймаються ні нами ні транспортною компанією, якщо ви не відкрили посилку при отриманні.

  Обмін і повернення може бути проведений за умови, що товар належної якості, що не був в експлуатації, збережено його товарний вид, споживчі властивості, комплектність, супровідна документація, що входить в комплектацію товару, не порушена упаковка *,збережені пломби, фабричні ярлики і товарний чек.

  * – часткове або повне порушення зовнішнього вигляду, цілісності упаковки, відсутність будь-яких компонентів упаковки або їх сильне пошкодження.

  Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів не рахуючи дня покупки, за умови дотримання вищевказаних вимог.

 • Обміну / поверненню не підлягають товари належної якості з наступного переліку:
  – товари в одноразовій упаковці, якщо вони були розпаковані;
  – товари, що не підлягають обміну / поверненню відповідно до “Закону про захист прав споживачів” визначені постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994г.